Gazete Desek
Herkes İçin Haber, Her An

Arda Güler ilk maçına Manchester United karşısında çıkacak

0

Yeni sezona ABD’de hazırlanan Real Madrid’de milli futbolcu Arda Güler, takımının 3-2 kazandığı Milan maçını sakatlığı nedeniyle yedek kulübesinden takip etti. Ancak Ancelotti’nin, genç yeteneği 27 Temmuz’daki Manchester United maçında sahaya süreceği öğrenildi.

Real Madrid’in ABD’de katıldığı hazırlık turnuvasında ilk rakibi Milan oldu. İspanyol ekibi 2-0 geriye düştüğü maçı 3-2 kazanırken, Arda Güler müsabakayı yedek kulübesinde tamamladı.

İspanyol Marca gazetesi, oyuncu için geniş bir analiz yayımlarken Arda Güler’in dizindeki sorun sebebiyle riske edilmediğinin altı çizildi.

İLK MAÇINDA KIRMIZI ŞEYTANLAR’IN KARŞISINA ÇIKACAK

Dizindeki problemin geçmesi halinde teknik direktör Ancelotti’nin Arda Güler’i 27 Temmuz’daki Manchester United karşılaşmasında oynatmayı düşündüğü vurgulanırken, idman performansından da övgüyle bahsedildi.

Arda’nın kulüp için önemli olduğu ve yönetimin oyuncuyu sürekli oynatarak süreci hızlandırmaya niyeti olmadığı da hatırlatıldı.

Genç yıldız Arda’nın sağlıklı olması halinde Bellingham’ın yerine kullanılacağı ve her iki oyuncunun da 10 numara için hazırlandığı bildirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Lütfen izin veriniz. İzin ver Devamını oku